Announcement

Collapse
No announcement yet.

For those who have peanut butter or nuts on there diet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • For those who have peanut butter or nuts on there diet

    Load up now if you can, I wondered why my cashew cost has gone up $2 a lb since I bought them last month. For those of you that have peanut butter on your diet or other nuts you might want to load up before cost gets out of hand.

Working...
X